Jeśli podzielasz zdanie wielu, o tym iż Twoje ubezpieczenie OC jest za drogie,  zobacz jak wypowiedzieć polisę oc i skorzystaj z naszego kalkulatora najniższych OC i AC. Nie przejmuj się swoim obecnym ubezpieczeniem, jeśli zbliża się jego koniec pobierz dokument wypowiedzenia OC, złóż je u swojego ubezpieczyciela, wylicz u nas swoje nowe OC i ciesz się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Sama procedura wypowiedzenia OC jest bardzo prosta, pobierasz dokument, wypełniasz i wysyłasz swojemu ubezpieczycielowi. Wypowiedzenie takie musisz złożyć najpóźniej na jeden dzień przed końcem obowiązywania polisy. Tyle;-)

Umowę OC można też wypowiedzieć w chwili sprzedaży pojazdu, odpowiedni dokument zawiadamiający o zbyciu pojazdu znajdziesz tutaj.

Pamiętać trzeba, że posiadanie ubezpieczenia OC uchroni nas przed finansowa katastrofą w przypadku zdarzenia komunikacyjnego w sytuacji gdy to my jesteśmy sprawcą kolizji, lub – co gorsza – wypadku.  Polisa OC pokryje odszkodowanie osobom poszkodowanym, pokryje również szkody na mieniu. Poza tym, iż polisa jest obowiązkowa to jest również niezbędna w życiu każdego kierowcy. Szerokiej drogi!